SPRZĘT.MEDYCZNY
SPRZĘT.REHABILITACYJNY
SPRZĘT.SPORTOWY
ZAMÓWIENIE     NAPISZ DO NAS !     O FIRMIE     LINKI     KONTAKT     SPIS TRESCIKrzesło schodowe


 » Cechy krzesełka dĽwigowego
 » Akcesoria krzesełka dĽwigowego
 » Opis techniczny
 » Instalacja
 » Model z r±czkami
 » Wersja zewnętrzna
 » Szyna krzywa
 » Wymierz schody


Skontaktuj się z nami !


 Sprzęt rehabilitacyjny
 Sklep medyczny
 Sprzęt sportowy


schodołaz, winda schodowa, krzesełko dĽwigowe, likwidacja barier architektonicznych, krzesło schodoweWersja z krzyw± szyn± windy dĽwigowej


winda dĽwigowa
schodołazy

ACORN Krzesełka Dźwigowe

Jesteś pewien, że potrzebujesz zakrzywionej szyny?

Krzeselko schodowe o zakrzywionej szynie, jest odzwierciedleniem całego profilu schodów, dlatego jawi się jako dobre rozwiązanie w przypadku schodów, które nie są proste. Jednakże przed dokonianiem wyboru krzesełka, powinieneś rozważyć wszystkie możliwe rozwiązania.

Krzesełka z szyną krzywą są sprzętem o niezwykle skomplikowanej budowie i działaniu. Sprawia to, że są bardzo drogie w porównianiu do krzesełek z szyną prostą. Należy więc starannie przeanalizować kwestię wyboru odpowiedniej wersji krzesełka.

Krzesełka na Zakrzywionej Szynie są przystosowane wyłącznie do jednego typu schodów, nie mogą więc być przenoszone i dlatego stają się bezwartościowe kiedy już ich nie potrzebujesz.

Z powodu ich skomplikowanej mechaniki, zakrzywione szyny nie są tak niezawodne jak proste. Fakty są takie, że krzesełka z szyną krzywą często sprawiają problemy w użytkowaniu.

Krzesełka z szyną krzywą wymagają specjalistycznych pomiarów i przygotowania; od momentu zamówienia, przez kupno aż do instalacji, mogą upłynąć nawet 3 miesiące. Samodzielna istalacja tego typu krzesełka nie jest wskazana.

Staircase suitable for a Double Installation

Jeżeli Twoje schody mają podest na zakręcie, powinieneś rozważyć opcję instalacji dwóch krzesełek z szyną prostą, jako alternatywna opcja jednego krzesełka z szyną krzywą. Trzeba jednak założyć, że użytkownik jest zdolny do przejścia z jednego krzesełka na drugie na prostym podłożu. Rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe, jednakżę zawsze mogą liczyć państwo na naszą pomoc i doradztwo.Instalacja dwóch krzesełek z szyną prostą zapewnia następujące korzyści:

  • Oszczędność ok. 20 tys. zl
  • Bardziej niezawodny system
  • System krzesełek, który można łatwo przenieść i zainstalować w innym miejscu
  • Dwa krzesełka dzwigowe, które mają znaczącą wartość sprzedaży
  • Dostawa i montaż w przeciągu dwóch tygodni© 2006-2009 GortoMed - sprzęt do fizjoterapii, fizykoterapii, medyczny, sportowy i rehabilitacyjny - Wszystkie prawa zastrzeżone.
[ Sklep medyczny, Sprzęt rehabilitacyjny, Łóżka rehabilitacyjne, Sprzęt sportowy