SPRZĘT.MEDYCZNY
SPRZĘT.REHABILITACYJNY
SPRZĘT.SPORTOWY
ZAMÓWIENIE     NAPISZ DO NAS !     O FIRMIE     LINKI     KONTAKT     SPIS TRESCIKrzesło schodowe


 » Cechy krzesełka dźwigowego
 » Akcesoria krzesełka dźwigowego
 » Opis techniczny
 » Instalacja
 » Model z rączkami
 » Wersja zewnętrzna
 » Szyna krzywa
 » Wymierz schody


Skontaktuj się z nami !


 Sprzęt rehabilitacyjny
 Sklep medyczny
 Sprzęt sportowy


schodołaz, winda schodowa, krzesełko dźwigowe, likwidacja barier architektonicznych, krzesło schodoweInstalacja windy schodowej


Łatwa instalacja twojego krzeseŁka
schodołazy

ACORN Superglide Stairlift

Krzesełko ACORN Superglide zostało specjalnie zaprojektowane tak, aby było łatwe w instalacji i proste w utrzymaniu. Nie jest więc przypadkiem, że jego instalacja może być zakończona w godzinę, przy użyciu najprostszych narzędzi.

Nie musisz być inżynierem elektromechaniki, aby zainstalować nasze krzesełko w sposób poprawny i bezpieczny. Jeśli potrafisz złożyć zwykły regał, instalacja krzesełka dzwigowego ACORN wyda Ci się rutynową czynnością.

ACORN Stairlift - Tools
Wszystko, czego potrzebujesz do instalacji Krzesełka ACORN!

Kluczem do bezproblemowej instalacji jest odrobina przygotowań i wykonanie wskazówek krok po kroku.

Nasza instrukcja obsługi nie zawiera specjalistycznego technicznego słownictwa, jest bogato ilustrowana i napisana z myślą o amatorze. Poza tym, wszystkie bardziej zaawansowane przgotowania przeprowadzane są przez naszych lokalnych dystrybutorów, zanim jeszcze produkt trafi do Twojego domu. W rezultacie wszystko co musisz zrobić, to rozpakować sprzęt, przymocować go do schodów (nie do ściany!) i podłączyć do gniazdka. To naprawde jest tak proste jak się wydaje.

Nie pozwól, by zniechęciły Cię opowieści o skomplikowanym i technicznie wymagającym procesie instalacji oraz konieczności użycia specjalistycznych narzędzi!

Oczywiście jest to prawdą w przypadku wielu konkurencyjnych produktów, ale nie jeśli chodzi o ACORN Superglide. To krzesełko było zaprojektowane tak, aby można je było zainstalować samodzielnie. Setki ludzi zainstalowały już swoje krzesełka bez żadnych problemów.

Oczywiście, jeżeli zaistnieje potrzeba pomocy zawsze jesteśmy do usług. Po prostu zadzwoń pod nasz numer (077 4416909) i poproś, aby oddzwonił do Ciebie nasz doradca.

Proszę poświęcić trochę czasu na przestudiowanie naszej instrukcji instalacji. Czytając ja, napewno nabierzesz pewności, że instalacja naszego produktu jest naprawdę prosta.

ACORN Krzesełka Dźwigowe chce mieć pewność, że nasze krzesełko będzie służyło Ci przez wiele lat. Dlatego jesteśmy tu, aby zapewnić Ci wszystkie informacje, których możesz potrzebować.

szczegołowa instrukcja instalacji windy schodowej

Szczegółowa instrukcja instalacji krzesełka

Montaż Krzesełka ACORN jest naprawdę prosty! Podczas projektowania krzesełka, świadomie skoncentrowaliśmy się na prostocie i łatwości instalacji oraz utrzymania, a także pozbyliśmy się wielu niewygodnych rozwiązań z jakimi mieliśmy styczność z innych firm.


rolki windy schodowej

Pomoc przy rozwiązaniu problemów

Krzesełko dźwigowe ACORN Superglide jest sprzętem niezwykle solidnym, na którm naprawdę możesz polegać. Mamy ponad 35 tys. Klientów na całym świecie, a przypadki problemów są niezwykle rzadkie. Najprawdopodobniej, po zainstalowaniu swojego krzesełka, nie będziesz już nigdy musił odwiedzać tej strony!


Autodiagnostyczny wyświetlacz cyfrowy krzesełka schodowego

Autodiagnostyczny wyświetlacz cyfrowy

Przygotowaliśmy użyteczny przewodnik, byś mógł zawsze sprawdzić, co oznaczają poszczególne kody.
© 2006-2009 GortoMed - sprzęt do fizjoterapii, fizykoterapii, medyczny, sportowy i rehabilitacyjny - Wszystkie prawa zastrzeżone.
[ Sklep medyczny, Sprzęt rehabilitacyjny, Łóżka rehabilitacyjne, Sprzęt sportowy